بازتاب نیوز

لت‌وکوب مسئول یک رسانۀ خصوصی از سوی محافظان عضو شورای ولایتی کابل

٢٣ اسد ١٣٩٩ سلام وطندار

رفیع صدیقی، مسئول تلویزیون خصوصی خورشید از سوی هفت محافظ فواد صدیقی، نمایندۀ شورای ولایتی کابل لت‌وکوب شده است.

به گفتۀ مسئول تلویزیون خورشید این عضو شورای ولایتی دست به ساخت‌وساز ساختمان در میان خانه‌های مسکونی زده است و هیچ جوازی برای ساخت‌وساز ساختمان در این منطقه ندارد.

او می‌گوید که این موضوع را با مسئولان در میان گذاشته، اما هیچ پاسخی نشنیده و در نتیجۀ «زورگویی‌ها» این جنجال به لت‌وکوب و شکنجه رسیده است.

آقای صدیقی می‌افزاید که با درج شکایت‌های پی‌هم به ناحیۀ چهارم شهرداری کابل و حوزۀ چهارم امنیتی پولیس برای جلوگیری از ساخت‌وساز بلند منزل غیر قانونی توسط نمایندۀ شورای ولایتی کابل، هنوز هیچ‌اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

سمیع‌الله سمسور، رئیس ناحیۀ چهارم شهرداری کابل می‌گوید، حدود دو ماه پیش کار ساخت‌وساز این بلند منزل از سوی ناحیۀ چهارم متوقف شده بود، اما شب گذشته دوباره به گونۀ غیر قانونی کار آن آغاز شده است.

فواد صدیقی، نمایندۀ شورای ولایتی کابل با رد این ادعا می‌گوید، پیش از آغاز کار ساخت‌وساز این خانه از رفیع صدیقی اجازه گرفته، اما آقای صدیقی به خاطر اجازده‌دادن، از صاحب خانه ۱۰ هزار دالر خواسته است.

دیدگاه شهرداری کابل را در این باره به دست آورده نتوانستم.

ویدیویی که در دسترس سلام‌وطندار قرار گرفته نشان می‌دهد که فواد صدیقی، نمایندۀ شورای ولایتی کابل بر رفیع صدیقی، مدیر مسئول تلویزیون خورشید حمله ور شده و او را مورد لت‌وکوب قرار می‌دهد.

لینک اصلی: https://swn.af/Article.aspx?a=56594

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از سلام وطندار

آخرین خبر ها:

Loading