بازتاب نیوز

جان باختن چهار نیروی پولیس در حمله‌های طالبان در بغلان

٢٥ اسد ١٣٩٩ طلوع نیوز

در حمله های طالبان در شاهراه شاهراه بغلان-سمنگان و بغلان-کابل، چهار سرباز پولیس جان باختند و چهار سرباز دیگر زخم برداشته اند.

منابع امنیتی به طلوع نیوز میگویند که قطعه لایزری طالبان در حمله بر سمت اول امنیتی پولیس در منطقه کیله گی ولسوالی دوشی در صد متری فرماندهی لوای سوم ارتش و فرماندهی نیروهای ویژه پولیس، نزدیک به دو ساعت با نیروهای پولیس درگیر شدند؛ اما به این نیروها هیچ کمکی نرسیده است.

فرماندهی پولیس بغلان جان باختن دو تن و زخم برداشتن سه تن دیگر را در این حمله ها تأیید می کند و می گوید که زخمیان به شفاخانه انتقال داده شده اند.

در همین حال محمد انور وردک، سرطبیب شفاخانه ولایتی پلخمری میگوید که دو کشته و چهار زخمی نیروهای دولتی به این شفاخانه انتقال یافته اند.

بسته گان این سربازان جان باخته میگویند که مسولان محلی و نظامی در فکر امنیت مردم نیستند، برای انتقال پیکرهای این سربازان کمکی نکرده اند و حتا به تماس هایشان پاسخ هم نداده اند.

طالبان شب گذشته حمله های تازه شان را بر پاسگاه های نیروهای دولتی در شاهراه بغلان - سمنگان و بغلان - کابل در حومه های شهر پلخمری آغاز کردند. 

از یک هفته بدین میشود که حمله های طالبان بر هر سه شاهراه این ولایت شدت یافته اند؛ اما مقام های نظامی در بغلان در این باره چیزی نمی گویند.

لینک اصلی: https://tolonews.com/fa/afghanistan/جان-باختن-چهار-نیروی-پولیس-در-حمله‌های-طالبان-در-بغلان

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از طلوع نیوز

آخرین خبر ها:

Loading