بازتاب نیوز

سه تروریست توسط پولیس از شهر کابل بازداشت شدند

٢٧ سنبله ١٣٩٩ جمهور نیوز

سه تروریست توسط پولیس از شهر کابل بازداشت شدند
وزارت امور داخله کشور از بازداشت سه تروریست در شهر کابل خبر می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری جمهور؛ وزارت امور داخله، امروز پنجشنبه (27 سنبله) در خبرنامه‌ای گفته که منسوبین پولیس حوزه پنجم قوماندانی امنیه ولایت کابل به دنبال راه اندازی یک عملیات شب‌هنگام، سه تروریست را از ساحه "باغ داوود" مربوطات ناحیه پنجم شهر کابل بازداشت نمودند.

در خبرنامه آمده که از نزد تروریستان بازداشت شده، یک حلقه ماین، یک عراده موتر، مقداری مواد انفجاری و یک میل سلاح کلاشینکوف بدست آمده است.

این در حالی است که روز گذشته جلسه کمیته مصئونیت سکتور خصوصی به ریاست سرور دانش معاون دوم رییس جمهور برگزار شده است. در این جلسه، تاجران و سرمایه‌گذاران از اختطاف، سرقت و ناامنی در مربوطات حوزه پنجم امنیتی پولیس کابل، شکایت کرده‌اند.

اتاق‌های تجارت و سرمایه گذاری نیز گزارش داده که شماری از تاجران از اختطاف، سرقت پول و مبایل، لت و کوب و ناامنی در مربوطات حوزه پنجم امنیتی شهر کابل شکایت دارند.

وزارت امور داخله در این رابطه گزارش داده که گزمه‌های 24 ساعته را در این منطقه ایجاد کرده‌اند و در دو هفته چهار گروه تروریستی از این منطقه بازداشت شده‌ و وضعیت اکنون تغییر کرده است.

معاون رئیس جمهور به وزارت امور داخله و نهادهای امنیتی هدایت داد که مشکلات امنیتی در حوزه پنجم پولیس را بررسی کرده و یک پلان امنیتی ترتیب شود.

 وی همچنین از نمایندگان سکتور خصوصی خواست که شکایات شان را به صورت موردی و با جزئیات مطرح کنند تا از سوی نهادهای امنیتی پی‌گیری شود.

خبرگزاری جمهور- کابل
 
 

لینک اصلی: http://www.jomhornews.com/fa/news/131657/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از جمهور نیوز

آخرین خبر ها:

Loading