بازتاب نیوز

اسدالله خالد: پیروزی دشمن از طریق جنگ، خواب و خیال است

٢٧ سنبله ١٣٩٩ صدای افغان - آوا

اسدالله خالد: پیروزی دشمن از طریق جنگ، خواب و خیال است
سرپرست وزارت دفاع ملی می گوید که هر چند دشمن جنگ را در نقاط مختلف کشور افزایش داده، اما اطمینان می دهم که پیروزی دشمن از طریق جنگ، خواب و خیال و جنون است.
 
خبرگزاری صدای افغان(آوا)-کابل: اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی امروز (پنجشنبه) در محفلی که برای تحویل 4 فروند هواپیمای جنگی A-29  توسط ایالات متحده امریکا به افغانستان برگزار شده بود، گفت که همکاری جامعه جهانی با افغانستان تا ریشه کنی ترویسم از افغانستان ادامه می یاد.
 
اسدالله خالد با توجه به گفتگوهای صلح میان طالبان و حکومت افغانستان، ابراز امیدواری کرد که این گفتگوها به تامین صلح در افغانستان منجر شود.
 
او اما گفت که "متاسفانه دشمن جنگ شان را افزایش دادند و هنوز هم خون افغان ها را می ریزند؛ اما به صراحت اطمینان می دهم که پیروزی دشمن از راه جنگ، خواب است و خیال است و جنون."
 
سرپرست وزارت دفاع ملی همچنان بیان کرد که نیروهای ملی دفاعی و امنیتی از افغانستان و دستآوردها و ارزش ها افغان ها با تمام قوت و توان مستقلانه دفاع خواهند کرد.

قابل ذکر است که مسوولان مأموریت حمایت قاطع در افغانستان امروز چهار هواپیمای جنگی سوپر توکانو تازه را به نیروهای هوایی ارتش سپردند.

 

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/219073/اسدالله-خالد-پیروزی-دشمن-طریق-جنگ-خواب-خیال

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading