Baztab News

وزارت دفاع: وضعیت امنیتی فراه تا ناوقت های امروز تغییر می کند

٢٥ ثور ١٣٩٧ پاسبانان

پاسبانان- کابل:

وزارت دفاع ملی و داخله ی کشور در نشست خبریی اعلام کرده اند که حمله های طالبان بر مرکز فراه از سوی برخی ها در درون شهر و همچنان مرکز کشور بزرگنمایی می شود. نجیب دانش سخنگوی وزارت داخله گفته است: «در حال حاضر نیروهای ویژه ی 444 پولیس از قندهار به فراه رسیده اند و شماری از کماندوهای وزارت دفاع ملی از هرات به سمت این ولایت حرکت کرده اند. خبرهای ضد و نقیض از جان باختن مقام های ارشد امنیتی این ولایت کاملن بی بنیاد است، در حال حاضر آمر امنیت سطحی زخم برداشته و فرمانده پولیس نیز در یکی از نقاط شهر فراه مصروف نبرد با طالبان است.»

از سوی هم محمد رادمنش معاون سخنگوی وزارت دفاع ملی به رسانه ها گفته است که هم اکنون تمامی نیروهای کمکی در محل فرستاده شده اند و به زودی وضعیت امنیتی این ولایت تا نا وقت های امروز تغییر می کند. آقای رادمنش می گوید: در ولایت فراه نیروها موجود بود و هم اکنون هم نیروهای بیشتر به محل فرستاده شده اند و نبرد در این ولایت شدت یافته است. برای تان اطمینان میدهیم که اکنون نیروهای امنیتی با همان امکانات ایستاده اند. در حال حاضر نبرد در تپه ی شمال شهر فراه ادامه دارد و ما مطمین هستیم که می توانیم این نبرد را انشاالله ببریم و به دشمن ضرباتی وارد شده و من مطمین هستم که امروز وضعیت تغییر می کند.

از سوی هم وزارت داخله ی کشور می گوید: از سقوط چند باره ی کندز درس های زیادی آموخته اند و هرگز وضعیت فراه به این حالت نخواهد رسید. سخنگوی وزارت داخله از جامعه ی جهانی می خواهد که از نیروهای امنیتی پشتیبانی شود، زیرا این نیروها به نیابت از آنان در میدان های نبرد حضور دارند.

 

The post وزارت دفاع: وضعیت امنیتی فراه تا ناوقت های امروز تغییر می کند appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: http://pasbanan.com/dr/ministry-of-defense-farah-security-situation-will-change-until-late-noon/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading