Baztab News

تجاوز جنسی بریک پسر توسط ۵ دختر به شکل گروهی

٢٦ ثور ١٣٩٧ پاسبانان

پاسبانان ـ کابل

 یک محصل مسلمان در ایالت آریزونای امریکا با مراجعه به پولیس شکایت نموده است که توسط ۵ دختر برهنه مورد آزار و ازیت جنسی قرار گرفته است.

 پولیس ایالت آریزونا سپس ۵ دختر محصل را که هم صنفی خود را مورد آزار جنسی قرار داده بودند در محل سکونت آنها دستگیر کردند،

این پنج دختر که با عصام الشرعبی محصل مسلمان تبعه یمن در یک فاکولته تحصیل می کنند، با هماهنگی همدیگر وارد منزل وی شدند و پس از قفل کردن درب اپارتمان محل سکونت این پسر، و با اقدامات کثیف خود رفتار ناشایسته با این پسر انجام میدهند .

محصل یمنی اما پس از این اقدام از پنجره اتاق خواب خود به بیرون پرید و در تماس با پولیس داستان را برای آنها تعریف کرد، یکی از این دختران در بازپرسی اولیه اعتراف کرد که وی و دوستانش اعتقاد داشتند که این محصل مریضی روانی دارد و پیش از این چندین بار از وی خواستند رابطه جنسی با دوست یا هم صنفیان آنها برقرار کند اما او هر بار به آنها می گفت به دین اسلام پابند است و بر اساس تعالیم دینی و اسلامی وی نمی تواند خارج از چوکات ازدواج رابطه جنسی با کسی برقرار کند.

The post تجاوز جنسی بریک پسر توسط ۵ دختر به شکل گروهی appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: http://pasbanan.com/dr/%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%B2-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%D8%B3%D8%B1-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%DB%B5-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%DA%A9%D9%84-%DA%AF/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading