بازتاب نیوز

خبرگزاری صنا یک رسانه رو به رشد و مورد اعتماد مردم است

٢٣ جوزا ١٣٩٧ خبرگزاری صنا

خبرگزاری صنا

خبرگزاری صنا - آخرین اخبار افغانستان و جهان

همزمان با فرا رسیدن نخستین سالگرد تأسیس خبرگزاری صنا(صلح)٬ شماری از کارشناسان و آگاهان امور سیاسی می گویند که صنا یک رسانه رو به رُشد و قابل اعتماد است.

سید ناصر موسوی، کارشناس سیاسی و پژوهشگر روابط بین الملل در گفت‌وگو با خبرگزاری صنا گفت: افغانستان کشوری است که سال های طولانی جای رسانه های آزاد و مردمی در آن خالی بود. امروز شرایط و وضعیت جدید در افغانستان نیاز به این دارد که رسانه ها در افغانستان تبارز پیدا بکند، فعالیت بکند، دیدگاه های پژوهشی و انتقادی و موضوعات دیگر را با مردم شریک بسازند.

آقای موسوی افزود: خبرگزاری صنا یک خبرگزاری رو به رشد است که خبرهای زیادی را تحت پوشش قرار می دهد و تعدادی زیادی از مردم به خبرهای این خبرگزاری اعتماد دارد و مطالب آن را می بینند و می خوانند.

او اظهار داشت: خبرگزاری صنا در مدت کم داره در نزد مردم اعتبار اجتماعی کسب می‌کند تا به یک خبرگزاری بزرگ در افغانستان تبدیل شود.

به گفته سید ناصر موسوی، مردم از خبرگزاری صنا به عنوان یک منبع تحلیل و آگاهی استفاده می‌کنند.

بااین وجود این آگاه امور سیاسی تاکید می‌کند که تا رسانه‌ها بیشتر از این تلاش کنند و مطالب شان را در قالب های پژوهش، تحلیل و مصاحبه برای مردم تهیه و ارایه بدارند.

خبرگزاری صنا(صلح) با شعار «صنا، محور صلح و اخلاق مداری» به تاریخ ۲۹ جوزا ۱۳۹۶ به گون رسمی در افغانستان به فعالیت آغاز کرد.

این رسانه تلاش دارد با تکیه بر ارزشهای اخلاقی، انسانی و اسلامی با پوشش بی طرفانه و گسترده اخبار، مخاطبین فهیم و گرانمایه خود را از آخرین رویدادهای افغانستان، منطقه و جهان آگاه سازد.

خبرگزاری صنا یک رسانه رو به رشد و مورد اعتماد مردم است

لینک اصلی: http://sana.af/%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری صنا

آخرین خبر ها:

Loading