بازتاب نیوز

استعفای دسته‌جمعی وزیر و معینان وزارت شهرسازی

٢٣ جوزا ١٣٩٧ سلام وطندار

سیدسعادت منصور نادری، وزیر شهرسازی و مسکن امروز با چهار معین این وزارت به گونۀ دسته‌جمعی استعفا کرد. آقای نادری در یک نشست خبری امروز می‌گوید، به دلیل بیماری از مقام وزارت کنار می‌رود و استعفایش از سوی رئیس جمهور پذیرفته شده است.

وزیر پیشین شهرسازی و مسکن می‌گوید، از میان چهار معین این وزارت یک معین به خاطر ادامۀ تحصیل، دو معین به خاطر بیماری استعفا کرده‌اند و یک معین دیگر نیز به سن بازنشستگی رسیده است.

به گفتۀ آقای نادری، بر اساس حکم رئیس جمهور، روشان ولسمل به عنوان سرپرست امور شهرسازی، سید نسیم خلیق به صفت سرپرست امور تخنیکی، عزیزاحمد گلستانی به عنوان سرپرست امور مسکن و محمدهمایون فیض به صفت سرپرست امور تصدی‌ها و پالیسی تعیین شدند.

امرالدین سالک، به نمایندگی از معینان وزارت شهرسازی می‌گوید، باید جای‌شان را به نخبه‌های جوان خالی کنند و از این که استعفایش پذیرفته شده خوشحال است. روشان ولسمل، معین و سرپرست وزارت شهرسازی با تقدیر از معینان پیشین این وزارت، از تلاش‌های جدی آنان برای عملی‌شدن پروژه‌های این وزارت حرف زد و قدردانی کرد.

این نخستین‌بار است که پنج مقام ارشد یک وزارت به گونۀ دسته‌جمعی استعفا می‌دهند.

لینک اصلی: http://salamwatandar.com/article.aspx?a=40344&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+SalamWatandarFarsiRssFeed+%28SW+New+Farsi+Rss+%29

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از سلام وطندار

آخرین خبر ها:

Loading