بازتاب نیوز

هشدار به زنان روسی در آستانۀ جام جهانی؛ با بیگانگان همبستر نشوید

٢٤ جوزا ١٣٩٧ سلام وطندار

در آستانۀ جام جهانی 2018، تامارا پلیتنیوا، رئیس کمیتۀ خانواده، زنان و کودکان مجلس نمایندگان روسیه به زنان کشورش هشدار داده است که با خارجی‌ها همبستر نشوید. او گفته است که اگر می‌خواهید باردار شوید، با مردان کشورتان بخوابید.

خانم پلیتنیوا در مصاحبه‌یی با رادیو «گووریت موسکوا» گفته است:«آیا مردانی وجود دارند که با این زنان بمانند و باردار شوند؟ شاید نه، شاید هم بله، البته امیدوارم.»

او همچنان در مصاحبه‌یی در روز دوشنبۀ هفتۀ جاری گفته بود: «با وجود این که من ناسیونالیست نیستم، اما با این حال ما باید فرزندان‌مان را به دنیا بیاوریم. من می‌دانم این کودکان پس از آن رها شده و بی‌مادر باقی خواهند ماند.»

تامارا پلیتنیواپلیتنیوا که در مجلس نمایندگان صحبت می‌کرد، ظاهراً به افزایش تعداد مادران مجرد هشدار داد. او افزود: «حتی اگر زنان روسیه پس از زایمان با دوستان خارجی خود ازدواج کنند، نمی‌توانند خارج از کشور و در کنار همسران‌شان زندگی کنند و نمی‌دانند چگونه به کشور برگردند. سپس در کمیته، به نزد من می‌آیند و گریه می‌کنند که فرزندان‌شان از آنان گرفته شده است. من می‌خواهم که مردمم بر اساس عشق و بدون درنظرداشت قومیت، با شهروندان روسی ازدواج کنند.»

خانم پلیتنیوا از زنان کشورش خواست از تجربۀ المپیک ۱۹۸۰ مسکو درس بگیرند که در پایان بازی‌ها، زنان زیادی از تماشاگران خارجی حامله شده بودند.

مسابقات جام جهانی 2018، بیست‌ویکمین دورۀ جام جهانی فوتبال است که از 14 جون تا 15 جولای سال جاری میلادی، در کشور روسیه برگزار می‌شود. این اولین جام جهانی‌ در تاریخ است که اروپای شرقی میزبانی آن را بر عهده دارد.

منبع: Russia Today

برگردان: مریم مهتر

لینک اصلی: http://salamwatandar.com/article.aspx?a=40363&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+SalamWatandarFarsiRssFeed+%28SW+New+Farsi+Rss+%29

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از سلام وطندار

آخرین خبر ها:

Loading