بازتاب نیوز

دفتر ولایتی کمیسیون انتخابات در ولایت غزنی مسدود شد

٨ قوس -٦٢٣ خبرنامه

برخی از اعضای شورای ولایتی غزنی می‌گویند که دفتر ولایتی کمیسیون انتخابات در این ولایت از سوی شماری از معترضان بار دیگر مسدود شده است.

نصیراحمد فقیری، یک عضو شورای ولایتی غزنی به خبرنامه گفت که دفتر ولایتی کمیسیون انتخابات در این ولایت امروز شنبه (۲۳ سرطان) از سوی معترضان مخالف طرح حوزه‌بندی انتخابات غزنی مسدود شده است.

آقای فقیری همچنان گفت که معترضان در واکنش به فیصله ناعادلانه‌ی کمیسیون انتخابات، دفتر کمیسیون انتخابات را مسدود کرده‌اند.

معترضان گفته‌اند، کمیسیون انتخابات باید از فیصله‌ی غیرعادلانه و غیرقانونی خود بگذرد تا انتخابات به شکلی که در دیگر ولایات برگزار می‌شود، در این ولایت نیز برگزار گردد.

فقیری تأکید کرد، تا زمانی که کمیسیون انتخابات در مورد انتخابات غزنی بازنگری نکرده و انتخابات این ولایت را در یک حوزه برگزار ننماید، دفتر کمیسیون انتخابات در این ولایت باز نخواهد شد.

این در حالی است که پیش از نیز دفتر ولایتی کمیسیون انتخابات در غزنی از سوی معترضان مخالف طرح حوزه‌بندی انتخابات غزنی مسدود شده بود، اما با مداخله نیروهای امنیتی مجددا بازگشایی شد. قبل از آن، موافقان طرح حوزه‌بندی انتخابات در این ولایت، برای نزدیک به سه ماه دروازه کمیسیون انتخابات در غزنی را مسدود کرده بودند.

لینک اصلی: http://khabarnama.net/blog/2018/07/14/the-iec-provincial-office-in-ghazni-was-blocked/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرنامه

آخرین خبر ها:

Loading