بازتاب نیوز

فاش شد؛ دروغ اردوی اسراییل درباره گنبد آهنین!

٢٠ اسد ١٣٩٧ خبرگزاری آریانا نیوز

آریانانیوز: به گزارش منابع عبری‌زبان، رژیم اشغالگر قدس سامانه راکتی گنبد آهنین را در منطقه غوش دان در نزدیکی تل‌آویو نصب کرده است…

بر اساس گزارش یدیعوت آحارونوت، این اقدام رژیم صهیونیستی من‌حیث بخشی از اقدامات احتیاطی امنیتی قرار دارد.

این در حالی است که کارشناسان رژیم صهیونیستی با اشاره به ناکارآمدی سامانه پدافندی گنبد آهنین برای مقابله با راکت های مقاومت فلسطین اذعان کرده بودند که این سامانه بزرگترین فریبی است که منطقه به خود دیده است.

بر اساس گزارش سایت عربی 21، رژیم صهیونیستی شماری از سامانه های پدافندی گنبد آهنین را در اطراف سرحد نوار غزه مستقر کرده است که قیمت هریک از این سامانه ها 50 ملیون دالر و قیمت هر یک از راکت های آن بی 70 تا 80 هزار دالر است.

ناظران معتقدند که تداوم فَیر راکت های مقاومت برملا کننده دروغ اردوی رژیم صهیونیستی درخصوص عملکرد موثر سامانه گنبد آهنین است. صدها راکت به سمت شهرک های اطراف نوار غزه فَیر شده که رژیم صهیونیستی درخصوص میزان تلفات اصابت این راکت ها سکوت اختیار کرده است. این امر تلاشی برای کتمان کردن عملکرد ناموفق سامانه گنبد آهنین است که رژیم صهیونیستی تبلیغات زیادی را در افکارعمومی خود برای آن انجام داده و این سامانه را من‌حیث نجات دهنده صهیونیست ها از راکت های مقاومت فلسطین توصیف کرده است.

لینک اصلی: https://ariananews.co/foreign/فاش-شد؛-دروغ-اردوی-اسراییل-درباره-گنبد.html/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری آریانا نیوز

آخرین خبر ها:

Loading