بازتاب نیوز

پست فکاهی غیراخلاقی در چت گروپ کمیسیون انتخابات

٢١ اسد ١٣٩٧ خبرگزاری یاش

خبرگزاری یاش: معاون سخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات تصاویر منتشر شده توسط رسانه‌ها از چت گروپ کمیشنران کمیسیون مستقل انتخابات که در آن فکاهی‌های غیر اخلاقی نشر کرده‌اند، را جعلی خواند.

خبرگزاری رصد، به اسناد و مدارکی دست یافته که نشان می‌دهد، کمیشنران کمیسیون مستقل انتخابات در هنگام یک پروسه مهم کاری‌شان، مصروف پست کردن فکاهی‌های غیراخلاقی در چت گروپ‌شان هستند.

عبدالعزیز ابراهیمی، معاون سخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات با جعلی خواندن این تصاویر امروز (یک‌شنبه، ۲۱ اسد) به خبرگزاری یاش گفت: «این تصاویر همانند طنز روزنامه هشت صبح است که برای کمیسیون درست شده است».

در این تصویر از چت دیده می‌شود که کمیشنران کمیسیون مستقل انتخابات فکاهی‌های غیر اخلاقی را پست کرده‌اند.

در این چت گروپ، شماری از روسای کمیسیون، اعضای دارلانشاء و کمیشنران کمیسیون، عضو هستند و مسایل کار‌شان را با هم شریک می‌کنند.

بر اساس گزارش خبرگزاری رصد، عبدالقادر قریشی یکی از کمیشنران این کمیسیون، یک فکاهی غیر اخلاقی را در چت گروپ اعضای ارشد کمیسیون پست کرده که کاملا غیراخلاقی و سکسی است.

در واکنش به این فکاهی غیر اخلاقی، معاذالله دولتی، دیگر کمیشنر کمیسیون گفته است: «خیر است اشتباه می‌شود. ما نخوانده‌ایم».

ملیحه حسن دیگر کمیشنر این کمیسیون نیز در این چت گروپ، به پست غیراخلاقی آقای قریشی واکنش نشان داده و گفته است: «متاسفم توقع چنین شوخی‌های زننده‌ای از برادران ندارم».

قریشی چندین بار در این گروپ تکرار کرده که این فکاهی را اشتباهی پست کرده است.

این مصروفیت‌ها بین کمیشنران کمیسیون در حالی صورت می‌گیرد که یک پروسه مهم انتخاباتی درحال جریان است.  

پیش از این نیز پست چنین مطالبی در گروپ‌های کاری کارمندان دولتی خبرساز شده بود. خبرساز شدن محتویات چت گروپ کارمندان اداره امور، باعث جنجالی زیر نام «مخکشیزم» شد که دوسیه آن به نهادهای عدلی و قضایی سپرده شد.

لینک اصلی: https://yash.news/?p=21455

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری یاش

آخرین خبر ها:

Loading