بازتاب نیوز

اختلاف بن زاید و بن راشد؛ بحث داغ اماراتی ها!

٢٥ سنبله ١٣٩٧ خبرگزاری آریانا نیوز

آریانانیوز: به گزارش ویبسایت انترنتی امارات لیکس، اختلاف غیرعلنی بین حاکم دوبی، و ولیعهد ابوظبی، به موضوع جر و بحث در محافل خصوصی امارات تبدیل شده است…

امارات لیکس پی برده است که اماراتی‌ها این روز‌ها سرگرم بحث درباره اختلاف روز افزون بین بن زاید و بن راشد استند خاصتاً پس از سقوط اقتصادی بی‌پیشینه ای که امیرنشین دوبی با آن روبرو است.

اماراتی‌ها تصویر مبهمی درباره آینده دارند و در این مورد بدبینند و این در حالی است که آن‌ها از اختلافات روز افزون بین حکام دو امیرنشین کلان کشور و اینکه این اختلافات چه تاثیری بر انسجام سست و متزلزل درین کشور خواهد داشت، به شدت نگرانند.

بنا بر گزارش امارات لیکس اماراتی‌ها به سبب سخت‌گیری نهاد‌های امنیتی این کشور، درباره آینده کشور و اختلافات میان دولتمردان آن همچنان در خفا سخن می‌گویند؛ زیرا ممکن است تحت تعقیب امنیتی شدید قرار گیرند هرچند چنین سخنانی به تدریج علنی می‌شود.

داکتر سالم التفریقلی، استاد روابط بین الملل و رسانه اماراتی، در این زمینه در صفحه شخصی خود در تویتر نوشت اختلافات بین بن زاید و بن راشد در روز‌های اخیر به شدت افزایش یافته است. وی تاکید کرد این اختلافات به زودی به مرحله انفجار خواهد رسید.

لینک اصلی: https://ariananews.co/foreign/اختلاف-بن-زاید-و-بن-راشد؛-بحث-داغ-امارات.html/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری آریانا نیوز

آخرین خبر ها:

Loading