بازتاب نیوز

۱۱ مجرم در ولایت غزنی بازداشت شدند

٢٥ سنبله ١٣٩٧ خبرگزاری صنا

خبرگزاری صنا

خبرگزاری صنا - آخرین اخبار افغانستان و جهان

۱۱ تن به جرایم مختلف جنایی از سوی پولیس ولایت غزنی بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری صنا؛ مل پاسوال «فرید احمد مشعل» فرمانده پولیس غزنی می گوید: افراد یاد شده چندی پیش به جرم دست داشتن به جرایم مختلف جنایی درین شهر بازداشت شدند.

وی افزود که سه تن از این افراد که باشنده گان ولسوالی های ناهور , جاغوری و مرکز غزنی می باشند که قبلآ پسر سناتور اسبق غزنی را به قتل رسانیده و یکتن دیگر را مجروح ساخته بود و موتر وی را نیز با خود برده بود، با یک میل سلاح کلاشنکوف بازداشت شد.

مشعل می افزاید که سه تن دیگر به جرم سوء استفاده از نام نیروهای امنیتی و اخاذی از مردم غزنی به همکاری مردم از ساحه گنج مربوط حوزه اول امنیتی با مقدار پول و چند سیت موبایل که از مردم سرقت نموده بودند دستگیر گردیدند.

در عین حال یک تن دیگر که چندی پیش مسول شرکت ریلانس پاور گروپ را در شهر کابل به قتل رسانیده بود از ولایت غزنی دستگیر گردید .

از سوی دیگر دو سرباز پولیس به اساس سعی و تلاش ارگانهای کشفی موظف در رابطه به اخاذی غیر قانونی نیز دستگیرشدند.

فرمانده پولیس غزنی می گوید که دو تن دیگر به جرم خشونت های خانواده گی و به آتش کشانیدن یک خانم از مربوطات حوزه دوم امنیتی دستگیر گردیده و قضیه تحت بررسی ارگان های عدلی و قضایی قرار دارد .

۱۱ مجرم در ولایت غزنی بازداشت شدند

لینک اصلی: http://sana.af/%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C/%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D9%85-%D9%87%D8%A7/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری صنا

آخرین خبر ها:

Loading