بازتاب نیوز

رئیس جمهور غنی، گزارش اجراآت مسوولین ملکی و نظامی برخی ولایات را استماع کرد

٢٥ سنبله ١٣٩٧ دفتر سخنگوی ریاست جمهوری

محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان به سلسله صحبت با مسوولین محلی، امروز با مسوولین ملکی و نظامی ولایات، سمنگان، کاپیسا، لغمان، کنرها، نورستان، خوست، کندهار، هلمند، نیمروز، بامیان، پنجشیر، پروان و دایکندی از طریق ویدیوکنفرانس صحبت کرد.

مسوولین ملکی و نظامی ولایات متذکره درخصوص وضعیت عمومی امنیتی ولایات یادشده گزارش دادند و نیز مشکلات، چالش ها و دستاوردهای موجود در سطح واحدهای دومی و سومی را برشمردند.

رئیس جمهور کشور با تقدیر از کارکردهای مثبت مسوولین ملکی و نظامی ولایات متذکره، بر تأمین امنیت سراسری در سطح شهرها و ولسوالی ها تأکید کرد و از آنان خواست تا در ارائه خدمات به موقع و حل مشکلات شهروندان، بکوشند.

رئیس جمهور محمداشرف غنی به این مسوولین هدایت داد که چالش ها و مشکلات عمده را در هماهنگی با اقشار مختلف و بزرگان، شناسایی و پس از جستجوی راه های حل مناسب، آنرا به ریاست جمهوری شریک سازند.

مسوولین ملکی و نظامی ولایات سمنگان، کاپیسا، لغمان، کنرها، نورستان، خوست، کندهار، هلمند، نیمروز، بامیان، پنجشیر، پروان و دایکندی، اطمینان دادند که براساس پالیسی دولت جمهوری اسلامی افغانستان و رهنمودهای رئیس جمهور کشور، امور محوله را به وجه احسن به پیش خواهند برد.

لینک اصلی: https://president.gov.af/fa/news/99037

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از دفتر سخنگوی ریاست جمهوری

آخرین خبر ها:

Loading