بازتاب نیوز

آغاز کار زار انتخاباتی نامزدان مجلس نمایندگان

٧ ميزان ١٣٩٧ پاسبانان

کابل- افغانستان (گ.ر.پ):

گزارش: قدرت الله لشکری

عکاس: مرتضی حیدری

آغاز پیکار های انتخاباتی نامزدان مجلس نماینده گان به شیوه های گونه گون به تاریخ ششم میزان رسما در کابل و ولایات کشور آغاز گردید. و این نامزدان دارند تا آرای رآی دهنده گان را به دست بیاورند.

مسلم شیرزاد یکی از نامزدان مجلس نماینده گان با گرد هم آوردن صدها جوان در کابل از برنامه های آینده خود یاد آور شد. شیرزاد با پیشینه ی کار خبرنگاری و گرداننده گی در یکی از تلویزیون ها و مدرس دانشگاه یکی از جوان خلاق می باشد که خود را به مجلس نماینده گان از کابل نامزد مجلس نماینده گان کرده است.

به گزارش (PMG) آقای شیرزاد چنین می گوید: خواست مردم از حکومت وحدت ملی این است که باید انتخابات مجلس نماینده گان در سرارسر کشور به گونه ی شفاف برگزرار گرردد. وی افزود اگر انتخابات به گونه ی شفاف برگزار نگردد اعتبار خود را از دست خواهد داد و در آینده مردم افغانستان به پای صندق های رآی نخواهد رفتند. آقای شیرزاد همچنان در پیام خود افزود معلوم دارد است که یک بخش از آن بحث کمپاین انتخاباتی است در کنارش به تمام هم وطنان عزیز ما می گویم که به گونه ی گسترده در انتخابات اشتراک ورزند تا هم جیبه دینی خود را انجام دهند و هم ما بتوانیم که جلو تقلب را انتخابات را بگیریم.

خوشحال آصفی مدیر کل رادیوی تلویزیون آریانا یکی از سخنرانا این همایش بزرگ بود و در باره آقای شیرزاد چنین افزود: شیرزاد را از چند ویژه گی دوست دارم، بدون تعصب می باشد، فرد تحصیل یافته است، از نسل امروز می باشد و باید حمایتش نماییم، ادم با هدف است، برنامه های طویل مدت دارد. پس بیاید خود مان قهرمانان باشیم امروز از مسلم حمایت می کنیم تا فردا قهرمان شویم.

The post آغاز کار زار انتخاباتی نامزدان مجلس نمایندگان appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: http://pasbanan.com/dr/the-beginning-of-the-house-of-representatives-election-campaign/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading