بازتاب نیوز

امرالله صالح: حوزه مقاومت باید برای دفاع از کرامت مردم در برابر تروریزم طالبان آماده شود

٢٢ ميزان ١٣٩٧ خبرنامه

امرالله صالح، رییس پیشین امنیت ملی افغانستان نسبت به گزارش‌ها در مورد آغاز گفتگوهای امریکا و طالبان واکنش نشان داده است.

آقای صالح در توییتر خود نوشته است که “اگر گزارش الجزیره درست باشد و این‌که آمریکا درباره سرنوشت افغانستان گفتگوها را با طالبان آغاز نموده باشد، پس الان زمان آن برای حوزه مقاومت فرارسیده تا آمادگی‌ها را برای دفاع از کرامت مردم افغانستان که در مقابل تروریزم طالبان ایستاده بودند را آغاز کنند”.

آقای صالح تصریح کرده که “عدم اطمینان در حال افزایش است”.

این در حالی است که طالبان نیز روز گذشته تأیید کردند که دفتر سیاسی این گروه در قطر، با زلمی خلیل‌زاد، فرستاده ویژه امریکا برای صلح افغانستان دیدار و در مورد خروج نیروهای خارجی و صلح در این کشور، گفتگو کرده‌اند.

If Aljazeera's piece is true & that the US has started to discuss fate of Afg with the Taliban then it is time for the resistance constituency to start preparations for defending the dignity of the Afghan people who have stood against Taliban terrorism. Deepening uncertainty. https://t.co/1l7WHUzeIR

— Amrullah Saleh (@AmrullahSaleh2) October 14, 2018

 

لینک اصلی: http://khabarnama.net/blog/2018/10/14/resistance-constituency-to-start-preparations-for-defending-of-afghanistan/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرنامه

آخرین خبر ها:

Loading