بازتاب نیوز

حضور طوفان هریرود، به عنوان دومین تیم در بازی نهایی لیگ برتر فوتبال

٢ عقرب ١٣٩٧ پاسبانان

کابل- افغانستان (گ.ر.پ):

گزارش و تصویر: مرتضی حیدری

در آخرین بازی از مرحله ی حذفی لیگ برتر فوتبال افغانستان دیشب طوفان هریرود در برابر داباسین سپی قرار گرفت که در پایان این دیدار طوفان هریرود توانست حریفش را با چهار گول از سر راه بردارد و موفق شد که پس از چهار سال دوری پا به دیدار نهایی این رقابت ها بگذارد. بازی از همان دقایق آغازین هجومی آغاز شد تا اینکه طوفان هریرود در دقیقه ی دهم صاحب پنالتی شد و موفق گردید با ضربه ی پنالتی از سوی رحمت الله خیرخواه به گول نخست دست پیدا کند. با به ثمر رساندن این گول تیم د اباسین سپی چند حمله روی دروازه ی طوفان هریرود انجام دادند اما در ضربات اخیر دقیق نبود، تا این که نیمه ی نخست به سود طوفان هریرود به پایان رسید.

با آغاز نیمه ی دوم باز هم این طوفان هریرود بود که توپ میدان را در اختیار داشت. تا جای که یک گول هم به ثمر رساند اما داور بازی این گول را آفساید اعلام کرد. در ادامه ی بازی، این طوفان هریرود بود که حمله های شان را روی دروازه ی داباسین سپی انجام دادند تا اینکه در دقیقه ی ۷۳ رؤوف قادری گول دوم طوفان هریرود را به ثمر رساند، پس ار دریافت گول دوم بازیکنان داباسین سپی چیزی بر از دست دادن نداشتند سراپا به حمله شدند. اما بازهم این طوفان هریرود بود که روی یک ضد حمله در دقیقه ی ۷۹ به گول سوم دست پیدا کرد. این پایان کار نبود و دو دقیقه پس از آن با دومین گول رؤوف قادری طوفان هریرود چهارمین گول را به نامش ثبت کرد. طوفان هریرود توانست پس از چهار سال دوری به دیدار نهایی در برابر شاهین آسمایی بخت آزمایی کند.

در پایان این دیدار رؤوف قادری توانست که لقب بهترین بازکن میدان را از آن خود کند. گفتنیست که بازی نهایی ساعت ۶ شام میان تیم های قدرتمند شاهین آسمایی و طوفان هریرود برگزار شود.

The post حضور طوفان هریرود، به عنوان دومین تیم در بازی نهایی لیگ برتر فوتبال appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: http://pasbanan.com/dr/the-presence-of-toofan-harirod-as-the-second-finalist-of-afghan-football-premier-league/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading