بازتاب نیوز

حنیف اتمر حمله طالبان به شهرستان جاغوری را محکوم کرد

١٧ عقرب ١٣٩٧ خبرنامه

محمد حنیف اتمر، مشاور پیشین شورای امنیت ملی افغانستان به دنبال حملات طالبان بر شهرستان جاغوری ولایت غزنی، با مردم این منطقه ابراز هم‌دردی کرده است.

آقای اتمر که پیشتر با مردم شهرستان ارزگان خاص ولایت ارزگان نیز که در نتیجه حملات اخیر طالبان ده‌ها قربانی داده‌اند، هم‌دردی کرده، در توییتر خود نوشته است: “من با ملت بزرگ افغانستان به خصوص مردم با عزت و داغ‌دیده ولسوالی جاغوری اظهار همدردی نموده، حمله بالای ولسوالی جاغوری را به شدت محکوم می نمایم”.

وی از مسوولان نهادهای مربوطه خواسته تا ضمن سرکوب دشمنان مردم، به آسیب‌دیدگان و خانواده‌های قربانیان این رویداد، کمک فوری نمایند.

این درحالی است که حمله طالبان بر شهرستان جاغوری ولایت غزنی، برای دومین روز ادامه داشته، اما با رسیدن نیروهای کوماندو و مقاومت نیروهای مردمی، طالبان نتوانسته‌اند پیشرفت داشته باشند.

من با ملت بزرگ افغانستان بخصوص مردم با عزت و داغدیده ولسوالی جاغوری اظهار همدردی نموده، حمله بالای ولسوالی جاغوری را به شدت محکوم می نمایم. از مسوولان نهادهای مربوطه می خواهم تا ضمن سرکوب دشمنان مردم، به آسیب دیدگان و خانواده های قربانیان این رویداد کمک های فوری نمایند ۲/۲

— Haneef Atmar (@MHaneefAtmar) November 7, 2018

 

لینک اصلی: http://khabarnama.net/blog/2018/11/08/haneef-atmar-condemns-the-taliban-attack-on-the-jaghori-district/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرنامه

آخرین خبر ها:

Loading