بازتاب نیوز

سامسونگ موبایل دو صفحه‌ای را رونمایی کرد

١٨ عقرب ١٣٩٧ آژانس افغان خبر

شرکت کره ای سامسونگ برای اولین بار موبایل را رونمایی کرد که دارای دو صفحه است و میخواهد اعتماد مشتریان را از این طریق به خود جلب کند.

به گزارش خبرگزاری افغان نیوز: شرکت کره‌ای سامسونگ روز چهارشنبه ۷ نوامبر (۱۶ عقرب) از موبایل هوشمند تاشو با دو صفحه نمایش رونمایی کرد.

با پایین آمدن سود فروش موبایل‌های سامسونگ، این شرکت قصد دارد با معرفی این نوع موبایل هوشمند نظر مشتریان را به خود جلب و برنامه‌نویسان اندروید را برای نوشتن برنامه‌های جدید تشویق کند.

جاستین دانسیون، یکی از مدیران ارشد بخش بازاریابی شرکت سامسونگ در مراسمی در شهر سانفرانسیسکوی آمریکا با اشاره به این نکته که شرکت‌های متعددی قصد دارند تلفن‌های تاشوی هوشمند تولید کنند، نمو‌نه‌ای از گوشی جدید سامسونگ با صفحه نمایشی به قطر ۱۸.۵ سانتیمتر را به مدعیان نشان داد و از قابلیت‌های این محصول جدید صحبت کرد.

سامسونگ اعلام کرده است که در ماه‌های آینده این محصول به تولید انبوه خواهد رسید.

این تلفن تاشوی هوشمند جدید سامسونگ شبیه به یک تلفن همراه قطور با یک صفحه هوشمند است. با باز کردن آن، گوشی تبدیل به تبلت می‌شود.

شرکت سامسونگ در مراسم رونمایی از تلفن جدیدش به حضار و خبرنگار اجازه دست زدن و بررسی محصول را از نزدیک نداد.

سرپرست بخش طراحی اندروید در شرکت گوگل نیز با نمایندگان سامسونگ در مراسم معرفی محصول جدید بر روی صحنه بود و اعلام کرد که گوگل قصد دارد برنامه‌های اندرویدی برای تلفن همراه جدید طراحی کند.

کارشناسان تکنولوژی حاضر در مراسم به خبرنگاران گفتند سامسونگ باید نشان دهد که این محصول چیزی بیشتر از یک عمل تبلیغاتی است و قابلیت‌های آن را ثابت کند.

هنوز درباره قیمت احتمالی تلفن همراه هوشمند تاشوی سامسونگ خبری منتشر نشده است و اما انتظار می‌رود قیمت آن از دیگر محصولات سامسونگ بسیار بالاتر باشد.

شرکت چینی هواوی نیز اعلام کرده است قصد دارد تولید تلفن هوشمند با صفحه نمایش تاشو را از اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز کند.

لینک اصلی: http://afghannews.af/%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D9%88-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از آژانس افغان خبر

آخرین خبر ها:

Loading