بازتاب نیوز

30 هراس افگن طالب در نقاط مختلف کشور کشته شدند

٢٥ جدي ١٣٩٧ روزنامه آرمان ملی

وزارت دفاع افغانستان از تلفات سنگین گروه طالبان در نتیجه عملیات مشترک نیروهای امنیتی و دفاعی در 24  ساعت گذشته در نقاط مختلف کشورخبر داده است.

در خبرنامه‌یی که روز سه شنبه (25 جدی) از سوی دفتر مطبوعاتی این وزارت به نشر رسیده آمده است: “نیروهای دفاعی کشور طی 24 ساعت گذشته 9 عملیات مشترک تهاجمی و تصفیه‌یی پلان شده و 94 وظایف خاص کوماندویی و 12 ضربه هوایی را به منظور از بین بردن لانه های دشمن و رفع تهدیدات ایجاد شده در نقاط مختلف کشور راه اندازی کرده اند.”

در خبرنامه این وزارت همچنان آمده است که این عملیات در مربوطات ولایت های ننگرهار، لغمان، کاپیسا، پکتیکا، پکتیا، خوست، غزنی، زابل، فراه، فاریاب، بلخ و هلمند راه اندازی شده بودند. خبرنامه افزوده است که در نتیجه این عملیات ها، 30 طالب مسلح کشته، 22 تن دیگر زخمی و 3 تن دیگر بازداشت شده اند.

وزارت دفاع کشور درباره تلفات نیروهای امنیتی و دفاعی در جریان این عملیات ها چیزی نگفته است، اما تأکید کرده که منسوبان دلیر ارتش به عنوان نیروی دفــــاعی کشور بــا تمام توان، حــاضر به هر نوع قربانی برای تأمین امنیت و آرامـــش مــردم بــــوده و به خاطر از بین بردن این تروریستان عزم و اراده قوی دارند.

لینک اصلی: http://www.armanemili.com/posts/16793

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از روزنامه آرمان ملی

آخرین خبر ها:

Loading