بازتاب نیوز

عکسی که رکورد کایلی جنر را شکست!

٢٦ جدي ١٣٩٧ پایگاه خبری پیام آفتاب

چطور تصویر یک تخم مرغ توانست رکورد بیشترین لایک در اینستاگرام را از آن خود کند

تصویر یک تخم مرغ ساده در اینستاگرام توانست با کسب 26 میلیون لایک، رکورد پیشین را که در اختیار کایلی جنر بوده شکسته و موجب تعجب همگان شود.

رکورد قبلی در اختیار تصویر دختر تازه متولد شده کایلی جنر بود که حدود 19 میلیون لایک خورده بود.

البته ناگفته نماند که فعالیت افراد در صفحات مجازی و گرفتن لایک از دیگران برای افرادی که به نوعی به دنبال تأیید از طرف دیگران هستند، بخشی از دغدغه روزمره کاربران فعال در شبکه‌های اجتماعی را تشکیل می‌دهد و از اهمیت خاصی برای آن‌ها برخوردار است.

جالب است بدانید که این تصویر در پیچی با نام World_Record_Egg منتشر شده و هدف از انتشار آن نیز فقط شکستن رکورد کایلی جنر بوده است. از همه عجیبتر آنکه صاحب این صفحه هنوز مشخص نیست.

این تصویر موجی از شوخی و خنده را در اینستاگرام به راه انداخته زیرا هیچ جذابیتی در این تصویر موجود نیست.

البته شاید یکی از دلایل مهم معروف شدن این تصویر، توضیح زیر عکس آن باشد.

«بیایید رکورد قبلی که به کایلی جنر تعلق داشت را بشکنیم»؛ فقط همین.


لایک عکس‌ها و تصاویری که با محتوی و مضامین مختلف در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند، موضوعی است که اغلب افراد دلیل خاصی را برای آن بیان نمی‌کنند و بیشتر کاربران فضای مجازی بر این عقیده هستند که لایک و عدم لایک تصاویر و پست‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نه به منزله تایید و نه به معنای رد آن است.

لینک اصلی: http://www.payam-aftab.com/fa/doc/news/87758/%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%AC%D9%86%D8%B1-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پایگاه خبری پیام آفتاب

آخرین خبر ها:

Loading