بازتاب نیوز

دستگیری دو باشنده پاکستانی در سوریه به جرم همکاری با داعش

٢٦ جدي ١٣٩٧ خبرگزاری آریانا نیوز

آریانانیوز: نیروهای امنیتی سوریه در درگیری های اخیر خود توانستند 5 عضو گروه تروریستی داعشی را که 2 تن از آنها باشنده پاکستانی بودند را دستگیر کنند…

به گزارش ویبسایت جنگ نیوز پاکستان، نیروهای امنیتی سوریه در درگیری های اخیر خود توانستند 5 عضو گروه تروریستی داعشی را که 2 تن از آنها باشنده پاکستانی بودند را دستگیر کنند.

در حالی که گروه تروریستی داعش در سوریه از آخرین پایگاه های خود در این کشور دفاع می کند، اردوی سوریه بهمراه حامیان خود در عملیاتی که در چند روز اخیر در ولایت دیرالزور انجام دادند توانستند برخی از اعضای این گروه تروریستی را که اکثر آنها باشنده گان کشور های خارجی بودند را دستگیر کنند.

این در حالی است که در بین اعضای گروه تروریستی داعش که توسط نیروهای امنیتی سوریه دستگیر شده اند چند باشنده پاکستانی نیز مشاهده می شود.

نیروهای امنیتی سوریه بهمراه نیروهای دمکراتیک این کشور در آخرین نبردهای خود با گروه تروریستی داعش در ولایت دیرالزور این کشور توانستند 5 عضو خارجی گروه تروریستی (داعش) را دستگیر کنند.

طبق گزارش برخی از منابع 2 تن از این افراد باشنده کشورامریکا، 2 تن دیگر باشنده کشور پاکستان و یک تن دیگر باشنده کشور آیرلند می باشند که نیروهای امنیتی توانستند این افراد را درگیری های اخیر خود با گروه تروریستی داعش در ولایت دیرالزور دستگیر کنند. طبق گزارش منابع پاکستانی اسامی افراد گروه تروریستی داعشی که توسط نیروهای امنیتی سوریه دستگیر شدند به شرح ذیل می باشد:

وارن کرستوفر کلارک باشنده کشورامریکا با نام مستعار امریکایی ابو محمد، عرب نژاد زید عبدالحامد دومین باشنده امریکایی با نام مستعار امریکایی ابو زید، الیگزیندر روزماتووچ باشنده کشور آیرلند، فضل الرحمان 48 ساله باشنده پاکستانی و دومین باشنده پاکستانی با نام عبدالعظیم راجپوت 19 ساله می باشد.

لینک اصلی: https://ariananews.co/foreign/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4.html/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری آریانا نیوز

آخرین خبر ها:

Loading