بازتاب نیوز

زخمی شدن ترمپ جنجال به پا کرد + عکس

٢٦ جدي ١٣٩٧ خبرگزاری آریانا نیوز

آریانانیوز: دیده شدن زخم رییس جمهور امریکا جنجال به پا کرد…

به نقل از نشریه پولیتیکو، روز پنجشنبه هفته گذشته در سفر دونالد ترمپ، رییس جمهور امریکا به تگزاس، مشخص شد که پشت دست راست او زخم شده است و با وجود اینکه او یک پلاستر روی دست خود زده بود؛ وجود خون از زیر آن به وضوح دیده می‌شد. این در حالی است که در سفر روز دوشنبه‌ ترمپ به شهر نیواورلئان در لوئیزیانا این پلاستر همچنان پشت دست راست ترمپ قابل رؤیت بود.

اما به نوشته‌ پولیتیکو، این مسئله از چشم داکتران دور نماند و آن‌ها به بررسی تصاویر نشر شده از دست زخمی دونالد ترمپ پرداختند. سارا سندرز، سخنگوی ارگ سفید روز گذشته در واکنش به این مسئله زخمی شدن دست ترمپ را به پسرش بارن نسبت داد و اعلام کرد: دست دونالد ترمپ به دلیل بازی با پسر ۱۲ ساله اش بارن زخمی شده است.

با وجود اینکه هیچ مدرکی مبنی بر اینکه این زخم می‌تواند مربوط به وجود نوعی مریضی در ترمپ باشد، وجود ندارد، از آخرین زمانی که او یک آزمایش از سلامت جسمانی خود نشر کرده بود، یک سال می‌گذرد.

سارا سندرز پیشتر اعلام کرد رییس جمهور امریکا یک آزمایش سلامت جسمانی دیگر در سال جاری عیسوی انجام خواهد داد و جزئیات آن را برای عموم نشر خواهد کرد.

رؤسای جمهوری پیشین امریکا هم در دوره ریاست جمهوری خود چندین بار آزمایش سلامت جسمانی خود را نشر کردند. بارک اوباما، رییس جمهور پیشین امریکا در ۸ سال خدمتش ۴ بار نتایج آزمایش سلامت جسمانی اش را در اختیار عموم قرار داد.

دونالد ترمپ ۷۲ ساله پیرترین رییس جمهوری است که تاکنون در امریکا سوگند ریاست جمهوری یاد کرده است. اما وی با وجود سن بالایی که دارد، تلاش کرده است به شیوه‌های مختلف قدرت فزیکی خود را به رخ بکشد. در واکنش به گزارش سال ۲۰۱۵ پولیتیکو، ترمپ یک نامه که به امضای یک متخصص گوارش نیویارک رسیده بود را نشر کرد. در این نامه نوشته شده بود که نتایج آزمایش ترمپ واقعا عالی است و او سالم‌ترین شخصی است که تاکنون به ریاست جمهوری امریکا رسیده است. این در حالی است که این داکتر پس از مدتی اعتراف کرد جملات نوشته شده در این نامه را خود ترمپ برای او دیکته کرده بود!

به نوشته پولیتیکو، ترمپ که خودش با مشکل چاقی مواجه است، تاکنون بار‌ها رقبای انتخاباتی اش را مورد تمسخر قرار داده است. وی پیشتر گفته بود، جب بوش، نامزد جمهوری خواه امریکایی انرژی کمی دارد. رییس جمهور امریکا همچنین گفته بود که هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات انتخابات قدرت و استقامت لازم برای ریاست جمهوری امریکا را ندارد.

لینک اصلی: https://ariananews.co/readable-contents/%D8%B2%D8%AE%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D9%85%D9%BE-%D8%AC%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%84-%D8%B9%DA%A9%D8%B3.html/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری آریانا نیوز

آخرین خبر ها:

Loading