بازتاب نیوز

افزایش بهای سه برابر بهای تکت به هند، 400 دالر پرواز دهلی به کابل

٢٦ حوت ١٣٩٧ پاسبانان

کابل- افغانستان (گ.ر.پ):

خبرنگار: محمد دین آغرخیل

روزنامه «اندین اکسپرس» هند در گفت و گو با بیماران افغان که برای درمان به دهلی جدید رفته اند، گزارش کرده که افزایش سه برابر بهای تکت های برگشت دهلی- کابل تمامی بیماران را به مشکلات جدی رو به رو کرده است و حتا ویزای بیشتر بیماران نیز به تأریخ انقضایش نزدیک می شود. این روزنامه نگاشته است پس از افزایش تنش ها میان دهلی جدید- اسلام آباد و بسته شدن حریم فضایی آن کشور در حال حاضر بهای تکت به 400 دالر افزایش یافته است.

این روزنامه همچنان نگاشته است: «در حال حاضر خطوط هوایی که مصروف پرواز به کابل و یا هم برعکس هستند، بیشتر پرواز ها را قطع کرده اند و یا هم این که مسیر پرواز شان را تغییر داده اند، موردی که سبب افزایش بهای تکت های رفت و برگشت به دهلی را سه برابر افزایش داده و خشم بیماران افغان در دهلی جدید را بیشتر کرده است.»

در همین حال برخی از شرکت های سیاحتی می گویند که در حال حاضر افزون بر افزایش بهای تکت های رفت و برگشت به دهلی مسیر پرواز نیز طولانی تر شده که برای بیماران افغان نگران کننده دانسته می شود.

The post افزایش بهای سه برابر بهای تکت به هند، 400 دالر پرواز دهلی به کابل appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: https://pasbanan.com/dr/threefold-increase-of-india-return-tickets-400-dollars-cost-of-delhi-kabul-flight-ticket/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading