بازتاب نیوز

اسدالله خالد: برای سرکوب هراس افگنان منتظر کمک نیروهای خارجی نباشید

٢٨ حمل ١٣٩٨ پاسبانان

کابل-افغانستان(گ.ر.پ):

خبرنگار: فردوس رسولی

در حالیکه گروه طالبان عملیات بهاری شان را زیر نام ( الفتح ) اعلام کردند و نبرد سخت میان نیروهای امنیتی افغانستان و طالبان در شماری از ولایات کشور ادامه دارد، اکنون اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی کشور در جشن فراغت نیروهای ویژه کشور حضور یافته و از تلاش های متحدان افغانستان و همچنان نیروهای امنیتی کشور سپاسگذاری میکند.

این مراسم که در قول اردوی عملیات های خاص ارتش برگزار گردیده بود آقای خالد از نیروهای ویژه افغان خواست تا در دفاع از کشور شان شجاعانه بجنگند و هراس افگنان را در لانه های شان ازبین ببرند. او در سخنرانی امروز خود برای نیروهای ویژه که فراغت شان را جشن گرفته بودند گفت: « از کمک ها و آموزش های امریکای ها درست استفاده کنید، اما هیچگاه منتظر کمک آنها در میدان های نبرد نباشید.»

این گفته ها در حالی مطرح می شود که طالبان با اعلام عملیات بهاری شان زیر نام « الفتح » حمله های شان را گسترش داده اند. اما نیروهای امنیتی و دفاعی کشور نیز در پاسخ به این حمله ی طالبان عملیات تهاجمی خالد را راه اندازی کرده اند و در تلاش سرکوب هراس افگنان هستند.

The post اسدالله خالد: برای سرکوب هراس افگنان منتظر کمک نیروهای خارجی نباشید appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: https://pasbanan.com/dr/asadullah-khalid-do-not-wait-for-help-from-foreign-troops-to-suppress-terrorists/?utm_source=rss

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading