بازتاب نیوز

بزرگترین سونای آب بازی در شهر کابل افتتاح گردید

١ ثور ١٣٩٨ پاسبانان

کابل-افغانستان(گ.ر.پ):

گزارش و تصویر: مرتضی حیدری

صبح امروز طی یک محفل باشکوه بزرگترین سونای آب بازی با حضور ورزشکاران تیم ملی شنا، قهرمانان ورزش های مختلف و رییس تربیت بدنی کشور افتتاح شد. آقای حفیظ الله ولی رحیمی، رییس تربیت بدنی ورزش کشور گفت: این سونای آب بازی به ارزش هشت میلیون دالر ساخته شده است، هدف آن ایجاد یک مکان ورزشی و تفریحی برای جوانان و نوجوانان است.

آقای قاسم حمیدی، رییس انتخابی فدراسیون ملی شنای کشور گفت: ایجاد چنین مکان های ورزشی و تفریحی در کشور و سرمایه گذاری بالای ورزش نشان دهنده علاقه سرمایه داران و تاجران است و توجه برای ساخت چنین مجتمع های تفریحی برای نسل جوان قابل ستایش میباشد.

محمد رضا، یکی از کارمندان این سونا می گوید: این سونا متفاوت تر از سونا های دیگر است، در کنار اتاق شاور، حوض آب بازی به طول بیش از40 متر دارد و عمق آن مختلف است.

احمد یکی از افراد که برای آب بازی آمده بود به آژانس خبری پاسبانان می گوید: جای خوبی و پاک است به هر طبقه حوض های مخصوص دارد، من در اینجا و پسرم در آنطرف که سطح آب کم است مصروف آب بازی هستیم، خیلی حس راحتی دارم و وجودم سبک شده است راحت هستم.

باشنده های شهر کابل از ساخت چنین مکان های تفریحی و ورزشی استقبال کردند و از تاجران و سرمایه گذاران کشور میخواهند که از این چنین مجتمع ها بیشتر بسازند.

The post بزرگترین سونای آب بازی در شهر کابل افتتاح گردید appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: https://pasbanan.com/dr/the-largest-pool-opened-in-kabul/?utm_source=rss

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading