بازتاب نیوز

لت و کوب مدیر مسئول یک رسانه از سوی محافظان رییس جمهور

٢ ثور ١٣٩٨ کلید گروپ

عبدالله آزاده خنجانی مدیر مسئول شبکه تلویزیونی خصوصی یک (۱)، امروز از سوی محافظان رییس جمهوری مورد ضرب و شتم و هتک حرمت قرار گرفته است.

آقای خنجانی می گوید، هنگامی که وی میخواست در نشست رییس جمهور غنی در مرکز رسانه های حکومت حضور یابد، از سوی محافظان ریاست جمهوری تحقیر شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

به گفته خنجانی نیروهای قطعه محافظت ریاست جمهوری مبایل شخصی وی را گرفته و بدون در نظرداشت محرمیت حریم خصوصی، بررسی نموده است.

آقای خنجانی در یک نشست خبری افزود :” نگهبانان ریاست جمهوری مرا لت و کوب نموده و سپس به اتاق بررسی بردند و به‌گونه غیرقانونی و بزور تیلفون شخصی مرا باز کردند. اگر من فعالیت مشکوکی انجام دادم باید مرا به محکمه مربوطه برای بررسی می بردند نه اینکه دادگاه صحرایی می کردند.”

در همین حال، هارون چخانسوری سخنگوی ریاست جمهوری ضمن معذرت خواهی از آقای خنجانی گفت که نظر به مشاهداتی که از طریق دوربین های مدار بسته صورت گرفته است، لت و کوب نه ؛ بلکه  توهین و تحقیر صورت گرفته است.

به گفته آقای چخانسوری نظر به مقرره مخصوص محافظان ریاست جمهوری، شخصی که به آقای خنجانی توهین نموده است مورد بازپرس جدی قرار خواهد گرفت.

اما آقای خنجانی می گوید که باید شخص مذکور به گونه علنی مورد پیگرد عدلی و قضایی قرار بگیرد تا عبرتی باشد برای سایر کسانی که به خبرنگاران توهین می کنند.

این در حالی است که قبل از این نیز برخی از دست اندرکاران رسانه ها از سوی محافظان مقامات بلند پایه مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودند.

 

 

 

 

 

The post لت و کوب مدیر مسئول یک رسانه از سوی محافظان رییس جمهور appeared first on ویب سایت خبری کلید گروپ.

لینک اصلی: https://tkg.af/%D9%84%D8%AA-%D9%88-%DA%A9%D9%88%D8%A8-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%A7/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از کلید گروپ

آخرین خبر ها:

Loading