بازتاب نیوز

جاری شدن سیلاب‌ در ۲۵ ولایت ایران/ آماده باش در تمام کشور اعلام شده

٣٥ دقیقه خبرگزاری دید خبرگزاری دید

اسماعیل نجار رییس سازمان مدیریت بحران ایران گفته از دو شب پیش به این سو 25 ولایت این کشور غرق در بارندگی و سیلاب شده است The post جاری شدن سیلاب‌ در ۲۵ ولایت ایران/ آماده باش در تمام کشور اعلام شده appeared first on خبرگزاری دید.

یورش نظامی به بلخ زشت بود/ ارزش‌های ۱۸ سال اخیر خط سرخ مردم در روند صلح است

٣٥ دقیقه خبرگزاری دید خبرگزاری دید

محمد یونس قانونی معاون اول دسته انتخاباتی صلح و اعتدال که امروز دوشنبه (5 حمل) در همایش «یادبود از یگانه مارشال افغانستان محمدقسیم فهیم و سالیاد شهادت سرداران نامدار جهاد و مقاومت افغانستان» در شهر مزارشریف سخنرانی می‌کرد، پیرامون تنش اخیر در بلخ، روند صلح و انتخابات ریاست جمهوری صحبت کرد The post یورش نظامی به بلخ زشت بود/ ارزش‌های ۱۸ سال اخیر خط سرخ مردم در روند صلح است appeared first on خبرگزاری دید.

شهردار هرات باید فورأ برکنار شود

٣٥ دقیقه خبرگزاری دید خبرگزاری دید

صدها تن از شهروندان هرات در یک تجمع اعتراضی در مقابل شهرداری هرات، خواهان برکناری محمد داوود انوری شهردار این شهر شدند The post شهردار هرات باید فورأ برکنار شود appeared first on خبرگزاری دید.

گزارش نهایی مولر به سود ترامپ نشر شد

١ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

بخش انگلیسی صدای امریکا - خلاصه گزارش «ویلیام بار» وزیر دادگستری امریکا از تحقیقات«رابرت مولر» بازپرس ویژه درباره دخالت روسیه در انتخابات امریکا، نشان می‌دهد که دونالد ترامپ و کارزار انتخاباتی او ارتباط مشهودی با روسیه نداشته و تبانی نکرده‌اند The post گزارش نهایی مولر به سود ترامپ نشر شد appeared first on خبرگزاری دید.

پس از اول جوزا اجازه نمی‌دهیم حکومت ادامه یابد/ در صورت عملی نشدن توافق‌نامه هرگزینه دیگر روی دست است

١ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

عطا محمد نور والی پیشین بلخ که در همایش سالیاد مارشال فهیم در بلخ سخن می‌گفت، با اشاره به درگیری اخیر در مزارشریف و ادامه کار حکومت پس از اول جوزا، هشدار داد که منتظر عملی شدن توافق نامه میان وزرای دفاع و داخله و خودش است و در غیر آن هرگزینه دیگر روی دست خواهد بود The post پس از اول جوزا اجازه نمی‌دهیم حکومت ادامه یابد/ در صورت عملی نشدن توافق‌نامه هرگزینه دیگر روی دست است appeared first on خبرگزاری دید.

Baztab News is a web based service to Aggregate news articles

۱۳ غیرنظامی به شمول کودکان در حمله هوایی جان باختند

١ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

سازمان ملل متحد در گزارشی، امروز دوشنبه (5 حمل) از کشته شدن 13 غیرنظامی که بیشترشان کودکان هستند، در نتیجه حمله هوایی نیروهای خارجی در ولایت کندز خبر داد The post ۱۳ غیرنظامی به شمول کودکان در حمله هوایی جان باختند appeared first on خبرگزاری دید.

به حکومت هشدار می‌دهم با بلخ عهد شکنی نکند/ تنها مانع صلح و انتخابات حکومت است

٥ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

محمد حنیف اتمر رهبر دسته انتخاباتی صلح و اعتدال که امروز دوشنبه (5 حمل) در همایش سالیاد مارشال محمد قسیم فهیم در مزارشریف سخن می‌گفت، حکومت را نسبت به بلخ به عهد شکنی و ناجوانمردی متهم کرده و تنها مانع صلح رهوبران حکومت را دانست The post به حکومت هشدار می‌دهم با بلخ عهد شکنی نکند/ تنها مانع صلح و انتخابات حکومت است appeared first on خبرگزاری دید.

درگیری‌ها در فاریاب؛ ۱۰۰۰خانواده بی‌جا شده است

٥ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

گزارش‌ها از فاریاب در شمال کشور حاکی است که در اثر درگیری میان گروه طالبان و نیروهای امنیتی در این ولایت، صدها خانواده از مناطق مسکونی شان بی‌جا شده است The post درگیری‌ها در فاریاب؛ ۱۰۰۰خانواده بی‌جا شده است appeared first on خبرگزاری دید.

از اشرف‌غنی تا حسیب قوای مرکز

٦ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

او اکنون برای انحراف افکار عمومی از شکست‌های مکرر سیاسی‌اش چاره‌ای جز پناه بردن به رفتارهای پوپولیستی و چنگ و دندان نشان دادن به این و آن ندارد. جایگاه او در افکار عمومی در حد گلاویز شدن با «حسیب قوای مرکز» تنزل یافته است... The post از اشرف‌غنی تا حسیب قوای مرکز appeared first on خبرگزاری دید.

محمد حنیف اتمر مزارشریف رفت

٦ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

محمد حنیف اتمر رهبر دسته انتخاباتی صلح و اعتدال صبح امروز دو شنبه (5 حمل) همراه محمد یونس قانونی معاون اول این دسته انتخاباتی وارد مزارشریف شد The post محمد حنیف اتمر مزارشریف رفت appeared first on خبرگزاری دید.

ممکن است از طالبان نیز در جرگه مشورتی دعوت شود

٦ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

عمر داوودزی رییس دبیرخانه شورای صلح می‌گوید که مسئله اشتراک نمایندگان طالبان در جرگه مشورتی صلح زیر بحث است و ممکن است از این گروه برای شرکت در جرگه مشورتی صلح دعوت شود The post ممکن است از طالبان نیز در جرگه مشورتی دعوت شود appeared first on خبرگزاری دید.

دست حکومت از دخالت در امور انتخابات کوتاه شود

٢٢ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

اگر قرار باشد رهبری جدید کمیسیون انتخابات به مطالبات حکومت بلی بگوید، بدون شک نتایج انتخابات ریاست جمهوری در صورتی که برگزار شود، قابل قبول نخواهد بود و موجب تنش‌های بسیار کلان خواهد بود The post دست حکومت از دخالت در امور انتخابات کوتاه شود appeared first on خبرگزاری دید.

هویت اتنیکی سادات؛ از اقتدار معنوی تا استیلای سیاست

٢٢ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

مهم‌ترین و زنده‌ترین گواه این وضعیت به‌عنوان برایند واگرایی اجتماعی و فقدان محوریت کاریزماتیک در میان سادات، هیاهوی هویت‌طلبی امروزین آنان است که نشان‌دهنده انفعال و استیصال کنونی و انفصال شان از گذشته تاریخی ـ اجتماعی خود است The post هویت اتنیکی سادات؛ از اقتدار معنوی تا استیلای سیاست appeared first on خبرگزاری دید.