بازتاب نیوز

جز تیم غنی، با همه دسته‌های انتخاباتی گفت‌وگو می‌کنیم/ توافق بد را با طالبان نمی‌پذیریم

١ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

حنیف اتمر نامزد دسته انتخاباتی «صلح و اعتدال» در یک برنامه تلویزیونی بیان کرد با تمام دسته‌های انتخاباتی درحال گفت‌وگو است جز تیم رییس جمهور سابق (اشرف غنی) و توافق بد با طالبان برای هیچ کس پذیرفتنی نیست The post جز تیم غنی، با همه دسته‌های انتخاباتی گفت‌وگو می‌کنیم/ توافق بد را با طالبان نمی‌پذیریم appeared first on خبرگزاری دید.

نبیل: متوجه شدم در دیوار عکس آمرصاحب نیست/ صالح: عکس ملکیت شخصی‌ام بود

٤ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

حضور و سخنان رحمت‌الله نبیل رییس پیشین امنیت ملی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آینده در برنامه تفریحی کاکتوس نسبت به اولین روزهای کاری‌اش در ریاست امنیت ملی و ماجرای نبودن عکس احمدشاه مسعود در جایش، خبر ساز شده و واکنش امرالله صالح و برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دنبال داشت The post نبیل: متوجه شدم در دیوار عکس آمرصاحب نیست/ صالح: عکس ملکیت شخصی‌ام بود appeared first on خبرگزاری دید.

مسئله نفتکش انگلیسی از مجاری قانونی پیگیری شود

٤ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

وزیر خارجه ایران در گفت‌وگو با همتای انگلیسی‌اش اظهار داشته است که اقدام ما بر اساس درخواست سازمان بنادر و کشتی‌رانی ایران با توجه به تخلف کشتی انگلیسی از مقررات صورت گرفته است و باید از مجاری حقوقی و قانونی پیگیری شود The post مسئله نفتکش انگلیسی از مجاری قانونی پیگیری شود appeared first on خبرگزاری دید.

نیت اشرف غنی برای افغانستان پاک نیست/ نامزدان دیگر به نفع من کنار بروند!

٦ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

استفاده از امکانات دولتی و پول بیت‌المال موضوع دیگری است که غنی انجام می‌دهد و امروز تمام مشاورین وی مسئولیت کمپاین را دارند که یک خیانت محسوب می‌شود... The post نیت اشرف غنی برای افغانستان پاک نیست/ نامزدان دیگر به نفع من کنار بروند! appeared first on خبرگزاری دید.

صلح، انتخابات و مسایل منطقه‌ای محور دیدار داکتر عبدالله و جنرال مکنزی

٨ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

عبدالله عبدالله می‌گوید که طالبان و دهشت‌افگنان در عملی‌ ساختن طرح‌ها و برنامه‌های خویش برای تصرف اراضی بیش‌تر و مراکز ولایت‌ها نه تنها ناکام شدند، بلکه متحمل تلفات و خسارات جدی نیز گردیدند The post صلح، انتخابات و مسایل منطقه‌ای محور دیدار داکتر عبدالله و جنرال مکنزی appeared first on خبرگزاری دید.

امریکا در آموزش و تجهیز نظامیان افغانستان ناکام بوده است

٩ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

یک روزنامه امریکایی به تازگی در مطلبی نگاشته است که ارتش امریکا در آموزش و تجهیز نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان ناکام بوده است The post امریکا در آموزش و تجهیز نظامیان افغانستان ناکام بوده است appeared first on خبرگزاری دید.

Baztab News is a web based service to Aggregate news articles

صدور مجوز اعزام نیرو به عربستان از سوی پنتاگون

١٠ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

گزارش‌‌ها حاکی است که وزارت دفاع امریکا مجوز صدور اعزام نیرو و تجهیزات نظامی را به عربستان صادر کرده است. همزمان با این خبر می‌رسد که پادشاه عربستان نیز این مسئله را تایید نموده است The post صدور مجوز اعزام نیرو به عربستان از سوی پنتاگون appeared first on خبرگزاری دید.

وزارت خارجه ایران حملات تروریستی کابل و قندهار را محکوم کرد

١١ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه ایران ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان حملات خونین اخیر در کابل و قندهار و دولت افغانستان، این حملات را محکوم کرده است The post وزارت خارجه ایران حملات تروریستی کابل و قندهار را محکوم کرد appeared first on خبرگزاری دید.

نظامیان ناتو همزمان با نیروهای امریکایی از افغانستان خارج خواهند شد

١١ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

ینس استولتنبرگ دبیر کل ناتو در کنفرانس سالانه امنیتی در ایالت کلورادوی امریکا گفته است که ناتو همزمان با نظامیان امریکایی از افغانستان خارج خواهد شد The post نظامیان ناتو همزمان با نیروهای امریکایی از افغانستان خارج خواهند شد appeared first on خبرگزاری دید.

آماده دور بعدی مذاکرات صلح می‌شوم

١٢ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

زلمی خلیلزاد نماینده ویژه وزارت خارجه امریکا در امور صلح افغانستان پس از دیدار با دیپلمات‌های سه کشور در واشنگتن، از آغاز دور بعدی مذاکرات صلح خبر داده است The post آماده دور بعدی مذاکرات صلح می‌شوم appeared first on خبرگزاری دید.

طالبان به صلح باور ندارند/ پیروزی از طریق مذاکره با امریکا خیال خام است

١٢ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری در کنفرانس «کاروان سوادآموزی وطن دوستان» در کابل، می‌گوید که گروه طالبان به صلح باور ندارند، آنان متحجر هستند و وضعیت زنان در زمان حاکمیت آنان رقت بار بود The post طالبان به صلح باور ندارند/ پیروزی از طریق مذاکره با امریکا خیال خام است appeared first on خبرگزاری دید.

حمله بر پولیس قندهار در پاکستان طراحی نشده است

١٢ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

پس از آن ‌که ریاست عمومی امنیت ملی کشور اعلام کرد که حمله‌ طالبان بر فرماندهی پولیس قندهار در پاکستان سازمان‌دهی شده بود، اکنون وزارت خارجه‌ پاکستان این اتهامات را بی‌اساس خوانده و آن را رد کرده است The post حمله بر پولیس قندهار در پاکستان طراحی نشده است appeared first on خبرگزاری دید.

غنی و عبدالله از استقلالیت کمیسیون‌های انتخاباتی اطمینان بدهند

١٤ ساعت خبرگزاری دید خبرگزاری دید

گروه حمایت از انتخابات افغانستان، از محمد اشرف غنی و داکتر عبدالله خواسته تا اطمینان بدهند که برای کمیسیون مستقل انتخابات و کمیسیون رسیدگی به شکایات انتخاباتی اختیارات و صلاحیت‌های مستقلانه داده می‌شود تا این کمیسیون‌ها روند انتخابات را مدیریت کنند The post غنی و عبدالله از استقلالیت کمیسیون‌های انتخاباتی اطمینان بدهند appeared first on خبرگزاری دید.